Na našem stánečku vám předvedeme jak s pomocí aplikace Včelka udělat trénink čtení pro děti ve třídě i doma efektivnější a zároveň zábavnější. Získáte přehled o více než 100 cvičeních, která aplikace v současné době nabízí a to včetně cvičení na techniku čtení, čtenářskou gramotnost nebo cvičení koncipovaných jako interaktivní vzdělávací hry.

Dozvíte se také, jak mít díky Včelce neustále po ruce nepřeberné množství variabilních materiálů na procvičování, a to aniž byste museli trávit čas přípravou a kopírováním pracovních listů.

V neposlední řadě vás také seznámíme s dalšími předměty ve Včelce, neboť nově je možné v rámci jedné aplikace procvičovat mimo čtení také anglický jazyk a španělský jazyk (gramatiku i slovní zásobu).

www.vcelka.cz

Knihy s logem GRADA přinášejí už od roku 1991 kvalitní odbornou literaturu ze všech oblastí lidského poznání. 

Najdeme zde tituly s právní tematikou, knihy ekonomické, publikace z oblasti financí a účetnictví, tituly manažerské, psychologické, zdravotnické a knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, technické (z nejrůznějších oborů a profesí). Tuto pestrou škálu doplňuje naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s širokým záběrem pro denní praktický život.Knihy s logem GRADA přinášejí už od roku 1991 kvalitní odbornou literaturu ze všech oblastí lidského poznání.

www.grada.cz

NAŠE KNIHA

je malinké nakladatelství, které chce dělat radost všem dětem, ale i dospělým, co s nimi čtou. Vydává ilustrované knihy pro mladší děti – leporela, říkanky, příběhy a knížky pro začínající čtenáře.

Nakladatelství je v rukou autorky knížek, Hanky Jelínkové.  Spolu s ilustrátory se zrodu každého přírůstku věnujeme s láskyplnou péčí a doufáme, že je to na knihách znát. Snažíme se rozvíjet v dětech jazykový cit, smysl pro humor a hezký vztah k lidem i  přírodě.

www.nasekniha.cz

e-shop:  www.detskaliteratura.cz

www.facebook.com/rikanky

Nakladatelství ALTER nabízí úplnou řadu učebnic pro 1. stupeň ZŠ, pro 2. stupeň ZŠ a příslušné ročníky víceletých gymnázií je v nabídce úplná řada učebnic českého jazyka a řada učebnic zeměpisu. Dále jsou v naší nabídce výukové programy, elektronické a interaktivní varianty tištěných učebnic, pomůcky pro žáky a nástěnné obrazy.

Stavebnice WonderBricker posouvá hranice výuky a hraní do úplně nové dimenze.

Stavebnice WonderBricker obsahuje 18 destiček WonderBricker uložených v bytelném dřevěném kufříku. Každá destička se skládá ze dvou částí, které se jednoduše spojují k sobě pomocí zabudovaných magnetů. Díky tomu můžete do každé destičky vložit jakoukoliv předlohu vystřiženou z fotek či časopisů. Do destiček WonderBricker můžete ale také vkládat nejrůznější květiny, semínka, zrníčka či cokoliv, co vás napadne. Rychle a jednoduše tak můžete připravit jakoukoliv hru pro vaše děti, výukovou pomůcku nebo denní program.

www.wonderbricker.com

Malování pískem, hraní s pískem, pískování obrázků, sypání pískem to vše jsou dnešní názvy pro kreativní tvorbu obrázků pomocí barevného písku. To je Radost v písku. 

www.radostvpisku.cz

Chceme vytvářet hry, které budou zábavou a zároveň poučením pro celou rodinu. Naše hry spojují lidi napříč generacemi, zapojují všechny smysly hráčů a učí je dobře naslouchat, správně číst v textu, logicky uvažovat a aktivně pracovat s mapou.

shop.didaktickahra.cz

Zastupujeme britské nakladatelství dětské literatury Usborne. V nabídce máme knížky pro děti všech věkových kategorií od miminek až po středoškoláky. 

Návštěvníkům knižního trhu přivezeme knížky hmatové, zvukové, kreativní i naučné. Samozřejmostí je i ucelená řada beletrie odstupňovaná dle čtenářské úrovně dětí od úplných začátečníků. A návštěvníci jistě ocení dárkové publikace, jimiž jistě potěší své blízké u vánočního stromečku.

Školám nabízíme rady ohledně nejlepších knih pro školní osnovy a témata, doporučené čtení ve třídě a nejvhodnější knihy pro školní knihovny. Díky programu Usborne mohou školy získávat zcela zdarma knihy pro své žáky.

Katalog USBORN